Grafik komputerowy - Witam serdecznie!

Z zawodu i pasji jestem grafikiem komputerowym. Kilkanaście lat współpracy z firmami z kraju i z zagranicy oraz setki wykonanych zleceń dało mi doświadczenie, które teraz z sukcesem wykorzystuję przy kolejnych projektach.

Zajmuję się głównie opracowywaniem kompleksowej identyfikacjii wizualnej firm, projektowaniem materiałów reklamowych oraz zakładaniem stron i sklepów internetowych. Oferuję także tworzenie fotorealistycznych wizualizacji 3D. Moja oferta to także szeroko pojętą reklama internetowa oraz wsparcie marketingowe.

Realizowane przeze mnie prace cechuje oryginalność, innowacyjność i dopracowanie. Zawsze proponuję rozwiązania jak najlepiej dostosowane do potrzeb klientów.

 

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ?

  • Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem przez długie lata współpracy z małymi i dużymi firmami zarówno z kraju jak i zagranicy. Cały czas podnoszę swoje kompetencje, poznając nowe narzędzia i ucząc się nowoczesnych technologii.
  • Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, dopasowując się do oczekiwań swoich klientów, a jednocześnie proponując najkorzystniejsze rozwiązania. Zwracam uwagę na najdrobniejsze szczegóły oraz dotrzymuję ustalonych terminów realizacji.
  • Zadowolenie moich klientów jest kluczową sprawą, dlatego też nie tylko perfekcyjnie dopracowuję swoje prace, ale także zachowuję ustalone standardy. Zawsze trzymam się podjętych ustaleń, a wszystkie zmiany w projektach szczegółowo konsultuję i omawiam.


Masz pytania? Zapraszam do kontaktu!

Dane kontaktowe:

KUŚNIERCZAK.pl

Sławomir Kuśnierczak


ul. Grupy AK "Krybar" 1/20
00-712 Warszawa


504 504 281

slawomir@kusnierczak.pl