Grafik Komputerowy

Witam serdecznie!

Z zawodu i pasji jestem grafikiem komputerowym. Kilkanaście lat współpracy z firmami z kraju i z zagranicy oraz setki wykonanych zleceń dało mi doświadczenie, które teraz z sukcesem wykorzystuję przy kolejnych projektach.

Zajmuję się głównie opracowywaniem kompleksowej identyfikacjii wizualnej firm, projektowaniem materiałów reklamowych oraz zakładaniem stron i sklepów internetowych. Oferuję także tworzenie fotorealistycznych wizualizacji 3D. Moja oferta to także szeroko pojętą reklama internetowa oraz wsparcie marketingowe.

Realizowane przeze mnie prace cechuje oryginalność, innowacyjność i dopracowanie. Zawsze proponuję rozwiązania jak najlepiej dostosowane do potrzeb klientów.

 

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ ZE MNĄ WSPÓŁPRACĘ?

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem przez długie lata współpracy z małymi i dużymi firmami zarówno z kraju jak i zagranicy. Cały czas podnoszę swoje kompetencje, poznając nowe narzędzia i ucząc się nowoczesnych technologii.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, dopasowując się do oczekiwań swoich klientów, a jednocześnie proponując najkorzystniejsze rozwiązania. Zwracam uwagę na najdrobniejsze szczegóły oraz dotrzymuję ustalonych terminów realizacji.

Zadowolenie moich klientów jest kluczową sprawą, dlatego też nie tylko perfekcyjnie dopracowuję swoje prace, ale także zachowuję ustalone standardy. Zawsze trzymam się podjętych ustaleń, a wszystkie zmiany w projektach szczegółowo konsultuję i omawiam.